Tým

 

 „Nejsem tím, co se mi přihodí, jsem tím, kým se rozhodnu být.“ C. G. Jung

„Z vlastní zkušenosti vím, že lidská mysl má nekonečné možnosti a každý den prozkoumávám její další dimenze. Vedu sebe i ostatní k transformaci myšlení. Jen tak dokážeme plně využít svůj potenciál a žít život, jaký si přejeme.

Moje vlastní cesta za poznáním neprozkoumaných krajin myšlení vede letos po Římě do New Yorku na další profesionální trénink hypnózy, regresní terapie a terapie do minulých životů k Dr. Brianu Weissovi, americkému psychologovi, psychiatrovi, největšímu světovému odborníku na terapii do minulých životů a autoru světových bestsellerů.“

Martina Mráčková
Founder
Internationally Certified NLP Master & Trainer
Internaitonal Certification in Hypnotherapy and Past Life Regression Therapy by Weiss Institute

Specializace
13 let zkušeností v manažerském poradenství, strategickém řízení lidských zdrojů, v práci s lidským potenciálem, rozvojem profesionálů i týmů, aplikace a vývoj technik Neuro-lingvistického programování do praxe na českém trhu, zkušenosti s řízením lidí a poradenstvím v oblastech: sales & marketing, pojišťovnictví, automotive, IT a vývoj SW.

Mezinárodní Certifikace
NLP Master Practitioner Certification, ITANLP, UK
NLP New Code Practitioner Certification, ITANLP, UK
NLP Practitioner Certification, ITANLP, UK
Internaitonal Certification in Hypnotherapy and Past Life Regression Therapy by Weiss Institute, USA

 

                  


 

Vytváříme partnerství a propojujeme naše nejlepší know-how.

 

 

 

 

 

S Ilonou Schmidt, MBA spolupracujeme na rozvojových programech v rámci NEURO RECRUITMENTU. Učíme HR profesionály neurovědy v praxi.