Neuro Recruitment

 

NEURO RECRUITMENT je unikátní metodika na českém trhu ověřená naší dlouholetou konzultační praxí, v headhuntingu a v interním HR managementu.  Jedná se o soubor metod podle nejmodernějších trendů a poznatků neurověd zejména neuro-lingvistického programování (NLP), které posouvají recruitment k ojedinělé kvalitě a profesionalitě. NEURO RECRUITMENT Vám poskytne nové moderní způsoby práce s kandidáty, klienty i se sebou samými v současné době na trhu. Díky použití Neuro Recruitmentu se odlišíte od své konkurence a získáte tím lepší výsledky v náboru.  

 

Staňte se mistry NEURO RECRUITMENTU a posuňte své dovednosti na světovou úroveň.

  • Získáte řadu NLP technik, které rozšíří Vaše vnímání kandidátů a Vašich komunikačních partnerů. Získáte tak výhodu a vliv při jakékoliv situaci ve Vaší práci.
  • Budete vědět, jak funguje lidské myšlení, poznáte do hloubky své klienty i kandidáty prostřednictvím umění několika úrovňové komunikace, práce s podvědomím a rozpoznáním jejich mentálních strategií.
  • Budete umět skvěle pozorovat, vidět za slova a číst mezi řádky. Uslyšíte skryté významy toho, co kandidát nebo Váš klient říkají.
  • Poznáte, kdy kandidát mluví pravdu a kdy ne. Budete umět klást neočekávané otázky, zamezíte tak stylizaci kandidátů a poznáte jejich pravou osobnost.
  • Porozumíte skryté motivaci a hodnotám kandidáta a budete je umět rozkrýt. Odhalíte klíčové motivační faktory pro zajištění zájmu kandidáta o pozici a úspěchu pracovní nabídky.Budete umět prodat Vaši nabídku kandidátovi tak, aby se stala atraktivní a propojit očekávání obou stran na několika úrovních.
  • Budete umět odhalovat osobnostní nastavení kandidátů dle NLP typologie podle slov, které říkají a na základě jejich neverbální komunikace, která představuje 93% celkové komunikace.
  • Zbouráte své limity, nastavíte svou mysl na úspěch a budete jej dosahovat.
  • Naučíte se řadu neuro technik a moderních koučovacích metod, které rozšíří Vaše vnímání, zajistí Vám vyšší efektivitu, produktivitu a profesionalitu ve Vaší práci.
  • Procvičíte si vedení efektivního pohovoru s využitím velmi účinných technik Neuro Recruitmentu.

Mistry NEURO RECRUITMENTU se stanete v unikátním certifikovaném 5-ti denním programu Recruitment Neuro Excellence Academy® pod vedením mezinárodně certifikovaných NLP Masters s dlouholetou praxí v interním i externím HR -  Martinou Mráčkovou a Ilonou Schmidt.

Začínáme prvním modulem 24. listopadu 2017. Více o programu najdete a přihlásit se můžete ZDE  nebo nám napište na martina@neaacademy.cz

Těšíme se na Vás!

 

 

                                                  
Martina Mráčková
NEA Academy s.r.o.
Founder & Senior Consultant at NEA Academy
Internationally Certified NLP Master by ITANLP & NLP Trainer
International Certification in Hypnosis by The Weiss Institute, USA

                                      
Ilona Schmidt. MBA
People Consulting s.r.o.
Managing Director & Headhunter
Internationally Certified NLP Master by ITANLP & NLP Trainer